Aktuality

Tenisová príprava starších chlapcov pokračuje aj v zimných mesiacoch.

Pod vedením Karola Mixtaja pokračujú zimné tréningové procesy v tenisovej hale v Teriakovciach. Jedenkrát týždenne chodia chlapci Sebastián Gabriel a Aurel Genda trénovať do tejto krásnej haly.

foto: fotoalbum

__________________________________________________________________________

Pozrite fotoalbum ako naša tenisová budúcnosť trénuje a bojuje na turnajoch.

_________________________________________________________________________

2. ročník tenisového turnaja štvorhier o pohár TST september 2018

 

V pokračujúcom lete hoci už v polovici septembra sa uskutočnil v Tisovci tenisový turnaj štvorhier neregistrovaných hráčov. Turnaja na kurtoch športového areálu Rudolfa Valenta sa zúčatnilo 22 hráčov z Tisovca a okolia. Zápolili najprv v skupinách, každý s každým, potom vo vyraďovacích zápasoch a o umiestnenie.

Hráči mali opäť ako na týchto podujatiach býva zvykom pripravený kotlíkový guláš, ktorý tentokrát ukuchtil Robo Pavko so sponzorským prispením od Mira Palacku. Obom za naozaj chutný  guláš patrí srdečná vďaka. Pohodu v občerstvovacom zázemí, aby nikomu nič nechýbalo zabezpečovala správkyňa areálu Iveta Dianišková, aj jej srdečne ďakujeme

Ako to dopadlo? Prvenstvo si napokon vybojovala bratská dvojica Ján Mixtaj – Karol Mixtaj, ktorá zvíťazila vo finále nad dvojicou Juraj Remeň – Marek Rameň, otec so synom. Na tomto turnaji bol vyhodnotená aj súťaž útechy, v ktorej uspeli a hodnotné ceny si odniesli Ladislav Slanec – Ladislav Loczy. Práve pán Slanec spolu s celkovými víťazmi ukázali, že tenis na pomerne vysokej úrovni sa dá hrať aj v pokročilejšom veku. Okrem športového ducha a  tenisového umenia, sú vzorom svojim džentlmenským vystupovaním a zodpovedným prístupom k hre i priebehu turnaja.    

Tenis je krásny šport, ale zároveň krutý v tom, že niekto musí zvíťaziť, neexistuje remíza. Príčinu neúspechu alebo aj úspechu musí však každý z hráčov hľadať v sebe samotnom nie v podmienkach a okolnostiach (raketa, kurt, slnko, vietor a podobne). Podmienky sú viacmenej  rovnaké pre obe súperiace strany. Hardvér je daný, taký aký je, softvér má každý nainštalovaný v sebe a procesy riadi CPU (ctihodní páni usporiadatelia). Trochu úsmevne sme chceli pripomenúť, že takýto turnaj je okrem vynakladaného úsilia, námahy a občas emócií aj zábava. Baví nás to už takmer 10 rokov. A práve v máji budúceho bude už 10. ročník, tak príďte si zašportovať a zabaviť sa. Môže to byť celkom podarená udalosť (CPU).

 

Peter Brndiar, Tomáš Labanc, Ľubomír Husanica, – Foto: Vladimír Pašiak (fotoalbum)

______________________________________________________________________ 

Zdravím všetkých priaznivcov tenisu

Týmto by som chcel poprosiť všetkých, ktorí by chceli podporiť náš projekt aby zahlasovali a pomohli našim deťom. Týmto projektom by sme chceli spestriť a skvalitniť tenisové tréningy detí.

Klikni na link, čítaj a hlasuj.

https://www.gestopremesto.sk/hlasovanie/banskobystricky-kraj/3050

Ďakujeme

Peter Brndiar – predseda TsT

____________________________________________________________________________________________________________________

                                                     Úroveň tenisu v Tisovci stúpa.

 

V dňoch 28 a 29. 8 . sa v Tisovci konal už 9. ročník tenisového turnaja o putovný pohár primátora mesta.

Za krásneho letného počasia sa na tenisových kurtoch v Tisovci stretol rekordný počet tenistov z Tisovca, ale aj z iných miest Slovenska. 24 hráčov medzi sebou bojovalo dva dni. Cieľ bol jediný – zvíťaziť a zapísať tak svoje meno na putovný pohár primátora medzi ostatných víťazov z predošlých ročníkov. Kvalita tohoto turnaja z roka na rok stúpa. Aj pre tento fakt sa k nám na tento turnaj prihlasuje čoraz viac tenistov, hlavne z iných miest, čo nás veľmi teší. Vzhľadom k tomu, že disponujeme len dvoma ihriskami, počet hráčov musíme regulovať.

V prvom hracom dni sa odohrali hry v skupinách.  Na druhý deň sa všetci stretli vo vyraďovacích fázach. Prví dvaja zo skupín postupovali do hry o pohár. Ostatní sa stretli v zápasoch o cenu útechy. Túto cenu si vybojoval Marek Truhan z Revúcej. Marek vlani skončil na celkovom treťom mieste, čo dokazuje aký je tento turnaj vyrovnaný.

Už štvrtýkrát po sebe tento turnaj vyhral Ján Mixtaj z Hnúšte. Druhý skončil Martin Knapčok z Pezinku a tretí Peter Mesár ml. z Revúcej. Nikomu z Tisovca sa opäť nepodarilo skončiť na stupňoch víťazov.

Tešíme sa na jubilejný desiaty ročník a už teraz chceme všetkých srdečne pozvať.

 

Peter Brndiar

Predseda TsT

foto: fotoalbum

_______________________________________________________

GEMER GRAND SLAM  – Šalgotarián

18.8. sme úspešne zavŕšili 10. ročník turnaja GEMER GRAND SLAM, ktorého sú hlavní usporiadatelia naši kamaráti – tenisti z Rimavskej Soboty. Tento turnaj sa hrá na štyri kolá dva v Rim. Sobote a dva v Maďarsku.

Za krásneho až tropického počasia sme o dobré výsledky bojovali z nášho spolku TsT štyria hráči, aj keď Jano Mixtaj nie je členom, berieme ho ako nášho. Ďalej sa turnaja zúčastnili: Vlado Pašiak, Ďuro Remeň a Peter Brndiar.

Peter Brndiar

foto: fotoalbum

_________________________________________________________________________

9. ročník tenisového turnaja štvorhier – Tisovec 5.5.2018

Hneď prvú májovú sobotu si tenisti z Tisovca a okolia dali zraz, aby sa zúčastnili v poradí už 9. ročníka tenisového turnaja vo štvorhrách. Dvadsiatka tenistov a 1 tenistka sa rozlosovali do 2 základných skupín, kde súperili systémom každý s každým.

Za krásneho slnečného počasia pre tých, ktorí sa opaľovali pri vode, prebiehali dramatické súboje, lebo len prví dvaja z každej skupiny mohli postúpiť. Do tenistov slnko nemilosrdne pražilo zo všetkých strán  a nepríjemne ich oslepovalo pri dôležitých úderoch. Poniektorí kvôli ochrane sa museli aj namazať.

Hráči mali prichastané občerstvenie s tradičným kotlíkovým gulášom tentokrát pripravovaným kuchárom Mirom Gabrielom, ktorému ešte raz veľmi pekne ďakujeme za chutnú dobrotu.       O príjemné zázemie sa jako vždy postarala správkyňa areálu Iveta Dianišková, aj jej patrí naša vďaka.

Ako to dopadlo: Z víťazstva sa po prvýkrát tešila a pohár získala dvojica Peter Mesár – Peter Mesár ml., ktorá celkom suveréne prešla celým turnajom, keď vo finále zdolala strieborných Petra Michalka s Jánom Vengrínom. Na treťom mieste skončila dvojica Peter Brndiar – Miro Bračo, keď v súboji o bronz porazili Ľuba Husanicu s Tomášom Labancom, ktorým ostala len zemiaková medaila – doslova.                             Pri pohľade na výsledkovú tabuľku človeka napadne , či by nebolo lepšie usporiadať turnaj na záver júna. :)

Po športovej aj spoločenskej stránke to bol ďalší z vydarených tenisových turnajov vo štvorhrách, ktoré sa trvalo zakorenili v Tisovci.   Hráči svojim disciplínovaným, zodpovedným a férovým prístupom k hre aj priebehu turnaja prispeli naozaj    k skvelej priateľskej atmosfére. Za to im srdečne ďakujeme a tešíme sa na stretnutie pri ďalších turnajoch v tomto roku.

 

Tomáš Labanc, Ľubo Husanica, Peter Brndiar

foto: fotoalbum

________________________________________________________________________

TISOVEC – HNÚŠŤA     DERBY CUP

23.9.2017 sa konal druhý ročník DERBY CUP.

Je to turnaj, ktorý sa začína stávať tradíciou a bojujú medzi sebou tenisti z Tisovca a Hnúšte. Po vlaňajšom 1. ročníku ktorý sa konal v Tisovci, sme boli vyzvaní tenistami z Hnúšte na ich tzv. domácu pôdu (Kokava Línia), aby sme bojovali o pomyselný pohár.

Začalo sa z ostra, ale po dvoch zápasoch nám prestalo priať počasie a začalo pršať. Preto sme sa skoro na štyri hodiny venovali príprave guľášu. Po troch hodinách intenzívneho dažďa sa počasie trochu umúdrilo a prestalo pršať. Pretože na Línii sú výborné kurty, sme po štyridsiatich minútach od skončenia dažďa mohli hrať. Aj keď atmosféra bola výborná, nikto nikomu nič nedaroval.

Sokolíci z Hnúšte aj po druhýkrát vyhrali a znova sa stali víťazmi turnaja. Prispela k tomu aj skutočnosť, že hostiteľov bolo skoro o polovicu viac ako tenistov z Tisovca čo je trochu sklamanie. Z Tisovca sa turnaja zúčastnili: Peter Brndiar, Peter Michalko, Karol Mixtaj, Miro Caban a Ivan Bóba.

Touto cestou by sme sa chceli poďakovať tenistom z Hnúšte za výborné tenisové podmienky (okrem počasia) a za skvelé pohostenie. Tešíme sa na ďalší roční, ktorý sa bude konať na budúci rok opäť u nás.

Tisovský spolok tenistov

_________________________________________________________________________

1. ročník tenisového turnaja štvorhier o pohár TSTTisovec 15.9.2017

Už dlhé roky sa na tenisových dvorcoch v Tisovci poriadajú tenisové turnaje v štvorhrách, vždy na jar a na jeseň. Piatok 15.9.2017 bol termínom pokračovania tejto série tentokrát pod záštitou Tisovského spolku tenistov. Zišlo sa 21 tenistov,    1 tenistka a dvojice sa rozlosovali do 4 základných skupín.  Začalo sa naozaj zostra, každý zápas bol dôležitý, lebo poradie v skupinách rozhodovalo o nasadení do pavúka vyraďovacích zápasov.

Hráči mali prichastané občerstvenie s tradičným kotlíkovým gulašom pripravovaným online priamo v areály. Tentoraz nemal hlavného kuchára počas celej doby varenia – varili ho ako sa hovorí všetci a nikto, a ak by sa niekto pýtal, či „polífčička byla?“, tak bola.

Na rozdiel od gulášu atmosféra hustla pribúdajúcimi zápasmi a už semifinálové zápasy boli ozajstnou ozdobou turnaja. Dramatické, napínavé, plné bojovnosti, nasadenia, obetavosti aj tenisového umu. Boj o každý fiftín, zvraty, nečakané riešenia herných situácií privádzali do varu divákov, no pútali aj pozornosť hráčov na vedľajšom kurte, ktorí hrali o umiestnenie. O veľkej vyrovnanosti svedčí to, že o víťazstve rozhodlo až viac šťastia (šikovnosti, skúsenosti, odvahy) v záverečných loptičkách.

A ako to dopadlo: Vavrín víťazstva a po prvýkrát pohár TST získala dvojica Peter Michalko – Ján Vengrín, ktorá zopakovala vlaňajší celkový triumf, keď vo finále zdolala celkovo druhých Milana Poláka s Jánom Mixtajom. Na treťom mieste skončila dvojica Peter Mesár – Marek Truhan, ktorí v súboji o bronz porazili Petra Brndiara s Mirom Bračom.

Po tenisovej stránke to bol jeden z najlepších turnajov vo štvorhrách v Tisovci, ak nie najlepší. Aj pekné počasie tomu prialo akoby si aj slnko tiež chcelo vychutnať skvelú atmosféru turnaja. Hráči svojim zodpovedným a férovým prístupom k hre aj priebehu turnaja prispievajú k rozvíjaniu tradície štvorhrových turnajov a posúvajú ich na čoraz vyššiu úroveň. Za to im srdečne ďakujeme a tešíme sa na stretnutie pri ďalších turnajoch v nasledujúcom roku.

 

Tomáš Labanc, Peter Brndiar

_________________________________________________________________________

Výsledky turnaja o putovný pohár primátora mesta.

1. Ján Mixtaj (Hnúšťa)

2. Peter Mesár (Revúca)

3. Marek Truhan (Revúca)

poznámka redaktora: Ján Mixtaj sa stal víťazom turnaja po tretíkrát za sebou.

__________________________________________________________________________

1. a 2. septembra pokračujeme ďalšími turnajmi a to: 

1. 9. 2017 – turnaj tisovskej tenisovej mládeže 

1. – 2. 9 2017 turnaj o putovný pohár primátora mesta 8. ročník

pozri turnaje

____________________________________________________________________________

8. ročník tenisového turnaja štvorhier Tisovec 7.5.2017

 

Termín 8. ročníka tenisového turnaja štvorhier nedeľa 7.5. sa ukázal byť nie práve najšťastnejší. Z troch voľných dní bolo v sobotu krásne, v pondelok krásne a v nedeľu premenlivo. Už ráno pri nástupe športovcov sa zraky upierali striedavo na oblohu, kde čierne mraky neveštili nič dobré a na ihriská, ktoré po nočných dažďoch ešte poriadne nevyschli.  Ani búrka, ani dážď, ani vietor na tenistov neplatí a tak 21 zúčastnených tenistov a 1 tenistka pristúpilo k rozlosovaniu do skupín. Počasie sa predsalen umúdrilo a dovolilo odohrať zápasy v skupínách, z ktorých najlepší postúpili do štvrťfinále. A prišlo premenlivo – prvá prehánka prerušila zápolenia na hodinu. Po nej sa ešte stihli semifinálové zápasy a súboj o 3. miesto. No ďalší lejak už vyhnal súťažiacich pre tento deň nadobro. Záverečný zápas – finále turnaja – sa musel odohrať až nasledujúci deň.

Prvenstvo si už po piatykrát za sebou vybojovala dvojica Juraj Remeň – Karol Mixtaj, ktorí prešli bez prehry celým turnajom. Na druhom mieste po tesnom výsledku skončila dvojica Peter Brndiar – Miroslav Bračo, ktorá podľahla len víťaznému páru. Tretiu priečku obsadili nováčikovia na stupňoch víťazov  Milan Vengrín – Jakub Filipiak, ktorí porazili štvrtých manželov Sotákovcov.

Hráči sa v prestávkach medzi zápasmi mohli potužiť tradične chutným gulášom, ktorý pripravili Marka Bútorová a Martin Kuchta. Srdečná vďaka kuchárom.  Správkyni Ivete Dianiškovej  patrí poďakovanie za vytvorenie príjemného prostredia organizačného zázemia.

Napriek nestálemu počasiu dobrá nálada a kamarátska atmosféra  turnaju nechýbala. Hráči v zápasoch nič nedarovali, k súperom však pristupovali férovo na hrisku aj mimo kurtov.

Všetkých tenistov srdečne pozývame na IX. ročník v máji 2018  a medzitým ešte na turnaj v septembri 2017.

Tomáš Labanc, Ľubomír Husanica  – Foto: Juraj Remeň

____________________________________________________________________________________________________________________________

Vyvrcholenie zimnej tenisovej série

Záverečným turnajom štvorhier v tenise vyvrcholila zimná halová séria. Na antukových dvorcoch popradskej tenisovej haly sa v nedeľu 19.3.2017 stretli 10 tenisti z Tisovca a okolia. Po rozlosovaní do dvojíc si to rozdali medzi sebou a pustili sa do bojov o každú loptičku s veľkou vervou a obetavosťou. V príjemnom prostredí pre niektorých hráčov takmer domácom sa hralo 4 hodiny v kuse. Jednotlivé zápasy boli veľmi vyrovnané s nečakanými otočkami, nestačilo ani vedenie 3:0, 5:3 či 5:2 ani 6:3 v tajbrejku.

Víťazstvo v turnaji si napokon vybojovala dvojica Tomáš Labanc – Peter Mlynarovič, ktorí prešli turnajom bez prehry aj keď po veľmi tesných výsledkoch. Na druhom mieste sa umiestnili Ľubo Husanica – Jano Mixtaj, ktorí po drobnom zaváhaní v prvom zápase zmietli všetko a všetkých.  Tretia priečka patrila dvojici Ďuro Remeň – Laco Tököly..

V priateľskej atmosfére, veselej nálade a pri chutnom občerstvení účastníci úspešne zavŕšili zimnú tenisovú sezónu s odhodlaním pokračovať v tradícii aj nabudúce.

Všetci sa už ale tešíme na letné podujatia, ktoré začínajú 8. ročníkom turnaja v štvorhrách predbežne 6. mája 2017.

 

Tomáš Labanc

____________________________________________________________________________________________________________________________

Tisovský spolok tenistov by sa chcel touto cestou rozlúčiť s našim kamarátom a tenistom Karolom Udvardym, ktorý nás náhle opustil dňa 18.2.2017.

Ďakujeme ti Kajo, že si aj do Tisovca vniesol trochu toho tenisového umenia a neváhal si pomôcť aj s tenisovou prípravou a trénovaním našich detí.

Kajo, budeš nám chýbať.

_____________________________________________________________________________________________________________________________

Tisovskí tenisti do tretice v Poprade.

Popradská tenisová hala už po tretíkrát túto zimnú sezónu patrila tenistom z Tisovca  a okolia v nedeľu 12.2.2017. Na turnaji vo štvorhrách sa zúčastnilo 10 hráčov, ktorí sa rozlosovali do dvojíc a v zápasoch každý s každým bojovali o víťazstvo. V príjemnom pre väčšinu hráčov už známom prostredí sa 4 hodiny v kuse bojovalo naozaj urputne, s plným nasadením. Preto zápasy boli veľmi vyrovnané a plné obratov , často nestačili ani mečboly. Hráči vytiahli svoje najlepšie servisy, nechytateľné returny a rozhodujúce smeče a voleje. Sem tam sa vyskytol aj nevydarený úder spôsobený prílišnou horlivosťou alebo technickým nedostatkom (mäkký výplet, žiadny výplet, hrubý rám, drevený rám a pod.). Okrem tenisového kumštu a bojovnosti o konečnom výsledku rozhodovalo aj kusisko šťastia a to sa priklonilo na stranu víťazov.

Na prvom mieste sa umiestnili Ďuro Remeň – Laco Tököly, za nimi na druhom mieste Karol Mixtaj -Milan Vengrín.  Na tretej priečke zhodne s rovnakým počtom bodov dvojice:

Vlado Pašiak – Peter Mlynarovič, Jano Vengrín – Jano Kožiak, Tomáš Labanc – Miro Gabriel.

Ako vždy aj teraz si hráči dopriali občerstvenie v bare priamo v areáli a došlo aj na chutnú kapustu –  prekvapivý, potešujúci, posilňujúci a osviežujúci príspevok od Vlada Pašiaka. Ďakujeme.

Zimná séria halových turnajov pokračuje v nedeľu 12. marca 2017.

 

Tomáš Labanc

 

__________________________________________________________________________________________________________________________

Tisovskí tenisti pod Tatrami.

 

V nedeľu 4.12.2016 sa tenisti z Tisovca a okolia zišli v Poprade na Mikulášskom tenisovom turnaji v štvorhrách. V príjemnom skoro domácom prostredí nafukovacej haly, na kvalitných antukových kurtoch súťažilo 10 hráčov. Najprv sa žrebom určili dvojice, ktoré systémom každá s každou bojovali o víťazstvo a umiestnenie.

Prvenstvo napokon získala dvojiva Ľubo Husanica – Tomáš Labanc, druhú priečku obsadila  dvojica Marcel Lopušný – Karol Mixtaj a tretí skončili Ján Vengrín a Laco Tököly.

Každý si zahral do sýtosti minimálne štyri zápasy do tabuľky a potom následovali vyzývacie odvety. Bojovalo sa urputne o každú loptičku, ale zato férovo v kamarátskej atmosfére. Na posilnenie mohli hráči využiť chutné občerstvenie v bare priamo v tenisovom ateáli.

Tenisti tak načali sériu zimných halových turnajov, ktorú absolvujú už po tretí rok za sebou. Séria pokračuje už v nedeľu 8. januára 2017 Novoročným turnajom s novoročnou kapustnicou.

 

Tomáš Labanc,  foto: Peter Brndiar 

dscn0682

__________________________________________________________________

Členská schôdza a vyhodnotenie Tisovskej tenisovej ligy 11.11.2016

                                  Tisovský spolok tenistov

 

                                                 Zápisnica

z členskej schôdzi konanej 11.11.2016 v rešt. Centrál

Program: 1. Otvorenie, schválenie programu

 1. Správa o činnosti spolku
 2. Správa o hospodárení spolku
 3. Oboznámenie o tréningových procesoch detí
 4. Vyhodnotenie Tisovskej tenisovej ligy
 5. Diskusia
 6. Uznesenie
 7. Záver
 8. Otvorenie schôdze: predseda spolku p. Brndiar. Členov spolku 17 z toho prítomných 10. Schôdza je uznášaniaschopná. Program bol jednohlasne schválený.
 9. Správu o činnosti predniesol predseda spolku p. Brndiar. V správe bolo vyzdvihnuté organizovanie tenisových turnajov (štvorhrové, dvojhrové), účasť na turnajoch mimo Tisovca. Tisovská tenisová liga 7. ročník – malá účasť (odhlásenie hráčov viac – menej zo zdravotných dôvodov).
 10. Správu o hospodárení predniesol predseda spolku p. Brndiar. Výpis o výdajoch a prímoch dal predseda spolku prečítať individuálne každému prítomnému členovi. K tomuto výpisu neboli žiadne pripomienky.
 11. Práca s deťmi – tréningové procesy. Nie je kvalifikovaný tréner, preto sa trénovanie riešilo zastupovaním trénera z radov spolku. Po dohode predsedu spolku s p. Pašiakom bol trénovaním poverený p. Vlado Pašiak a pomocný tréner p. Milan Vengrín. P. Pašiak odovzdal predsedovi spolku rozpis metodiky tréningového procesu a ekonomické rozdelenie financií. Túto správu si prečítali prítomní individuálne. K správe bola pripomienka. Zo správy nebolo jasné či v sumách je zahrnuté vyplatenie jedného, alebo dvoch trénerov. Pretože niektorí rodičia neboli spokojní s tréningovými procesmi p. Vengrína bol požiadaný vedením spolku p. Mixtaj aby pokračoval v zimnej príprave namiesto p. Vengrína. P. Mixtaj súhlasil.
 12. Tisovskú tenisovú ligu (7. ročník) vyhodnotil riaditeľ ligy p. Kožiak. Boli vyhodnotení všetci účastníci TTL. Pre prvé tri miesta boli zakúpené a odovzdané poháre a diplomy, ktoré odovzdal riaditeľ ligy. Prvé miesto si vybojoval Peter Michalko, druhé miesto Juraj Remeň a tretie miesto Paľo Michalko. Po vyhodnotení ligy oznámil riaditeľ ligy p. Kožiak, že končí s touto funkciou. Po rozhovore s prítomnými sa o túto funkciu prihlásil p. Remeň, ktorý bol jednohlasne zvolený.
 13. V diskusii bolo hlavnou témou pokračovanie v trénovaní detí. Predseda spolku bol poverený jednať s tenisovou akadémiou v Rim. Sobote o zabezpečení trénera pre deti. Diskusia sa ďalej viedla o prísľube p. primátora mesta na výmenu povrchu na tenisovom kurte č. 1. – kurt absolútne nevyhovuje hlavne z bezpečnostných dôvodov. Členovia majú možnosť sa dohodnúť, aký povrch by bol vhodný. V diskusii ďalej padli návrhy o znížení vekovej hranice pre prihlásenie do ligy. P. Mauer sa ohradil, že túto našu ligu si treba trochu aj zaslúžiť a preto tento návrh nepodporil. Členovia veľmi pozitívne hodnotili tenisové turnaje usporadúvané v Tisovci, ale aj v zimných mesiacoch v halách (Poprad, Teriakovce, Lučenec), ktoré si členovia hradia zo svojho vrecka.
 14. Uznesenie: a, členská schôdza berie na vedomie – správu o činnosti spolku a správu o hospodárení.

b, členská schôdza ukladá predsedovi jednať s tenisovou akadémiou v Rim. Sobote o zabezpečení trénera pre deti.

c, členská schôdza berie na vedomie ukončenie riaditeľa ligy p. Kožiaka a zvolenie nového riaditeľa p. Remeňa.

d, členská schôdza berie na vedomie návrh p. Mauera neznížiť vekovú hranicu na prihlásenie do tenisovej ligy (veková hranica zostáva dovŕšenie 35 rokov na začiatku súťažného ročníka) a všetky pripomienky v diskusii.

 1. Záver: uznesenie bolo jednohlasne schválené. Schôdzu ukončil predseda spolku.

Zapísal  Peter Brndiar

 

foto: viď fotoalbum

________________________________________________________________________

Nultý ročník DERBY CUP (Tisovec – Hnúšťa)

Na koniec tenisovej sezóny 2016 sa na tenisových kurtoch v Tisovci odohral nultý ročník tenisového turnaja medzi hráčmi Tisovca a hráčmi Hnúšte. Pretože v oboch mestách sa tenisu venuje veľký počet hráčov, rozhodli sme sa, že urobíme celodenný turnaj medzi týmito dvoma mestami. Ako sa po turnaji ukázalo, nápad to bol veľmi dobrý. Konfrontácia hráčov medzi oboma mestami dopadla lepšie pre hostí z Hnúšte. Po urputných bojoch na kurtoch, ale aj v zákulisí si celkové víťazstvo odniesli hnúšťanskí ,,sokolíci”. Odohralo sa jednosetových 25 zápasov s celkovým skóre 14 : 11 pre hostí. Tenisové kurty nevychladli ani na minútu. Hralo sa bez prestávky 8 hodín.

Tento nultý ročník by mal byť začiatkom ďalších bojov medzi Tisovcom a Hnúšťou, ktoré by sme chceli opakovať každý rok.

________________________________________________________________________

Tenisový turnaj štvorhier Tisovec september 2016

 

V polovici septembra sa uskutočnil v Tisovci tenisový turnaj štvorhier neregistrovaných hráčov. Turnaja na kurtoch športového areálu Rudolfa Valenta sa zúčatnilo 20 hráčov z Tisovca a okolia. Zápolili najprv v skupinách, každý s každým, potom vo vyraďovacích zápasoch a o umiestnenie. Za krásneho slnenčného počasia sa hráči museli popasovať nielen so súpermi, ale aj s veľkou horúčavou. 

Prvenstvo si napokon vybojovala premierovo dvojica Peter Michalko – Ján Vengrín, ktorá zvíťazila vo finále po veľmi tesnom a napínavom súboji nad dvojicou Karol Mixtaj – Juraj Remeň. Tretiu priečku obsadili Ivanovia Mach a Bóna.

Hráči sa posilnili okrem iného aj výborným kotlíkovým gulášom, ktorý sa varil kolektívne, avšak hlavný podiel na jeho príprave mal Ľubo Husanica, a tak mu ešte raz za chutný pokrm srdečne ďakujeme. A pomyselnou čerešničkou na šľahačke bola zmrzlina so šľahačkou, za ktorú  patrí poďakovanie Mirovi Cabanovi. Za pohodu v občerstvovacom zázemí, aby nikomu nič nechýbalo ďakujeme správkyni areálu Ivete Dianiškovej.

Turnaj opäť prebehol vo veľmi vydarenej, priateľskej atmosfére aj napriek tomu, že na ihrisku  v samotných súbojoch si hráči nič nedarovali a bojovali urputne no v duchu fair play.

V máji budúceho roka sa dúfam opäť stretneme už pri 8. ročníku.

 

Ľubomír Husanica, Peter Brndiar, Tomáš Labanc – Foto: Marek Remeň

______________________________________________________________________

TENISOVÝ TURNAJ TISOVSKEJ MLÁDEŽE 2016

Dňa 1.9.2016 sa na kurtoch šp. areálu R. Valenta v Tisovci konal Tenisový turnaj tisovskej mládeže. Bola to veľmi vydarená akcia pre deti, ktorú zorganizovala komisia kultúry a športu v Tisovci. Za krásneho počasia sa hrali zápasy rozdelené na dve skupiny mladších a starších detí – tenistov. Malých tenistov sa na turnaj prihlásilo 17, čo nás veľmi teší. Zápasy boli veľmi pekné a niektoré aj na veľmi vysokej úrovni. Skoro všetky výmeny diváci oceňovali potleskom. Víťazmi boli všetci hráči, ktorí sa nebáli výzvy a prišli si zmerať svoje sily. Preto boli ocenení všetci účastníci turnaja. Týmto by sme chceli poďakovať všetkým deťom a hlavne ich rodičom, ktorí ich v tomto podporujú.

______________________________________________________________________

______________________________________________________________________

Turnaj o pohár primátora 7. ročník

viac info: viď turnaje

_____________________________________________________

VII. ročník tenisového turnaja štvorhier Tisovec 2016

 

Posledná májová sobota v Tisovci tradične patrila aj priaznivcom tenisu. Už v poradí 7. ročník tenisového turnaja štvorhier sa uskutočnil  28.5.2016. Na kurtoch športového areálu Rudolfa Valenta nastúpilo 16 hráčov, aby zápolili najprv v skupinách, každý s každým, potom vo vyraďovacích zápasoch a o umiestnenie. Za krásneho slnenčného počasia museli hráči bojovať nielen so súpermi, ale aj s veľkou horúčavou. Všetko napokon zvládli vynikajúco.

Prvenstvo opäť obhájila dvojica Karol Mixtaj – Juraj Remeň, ktorá vyšla víťazne z finálového zápasu po veľmi tesnom a napínavom súboji s dvojicou Ivanov – Machom a Bónom. Bronzovú priečku obsadili Ján Mixtaj a Laco Tököly, keď zdolali opäť veľmi tesne a po tuhom boji dvojicu Peter Michalko – Tomáš Labanc.

Vydarený slnečný sobotňajší deň bol spestrený občerstvením v provizórnom bufete u správkyne areálu Ivety Dianiškovej, ktorá sa starala o pohodu, dobrú náladu a spoluorganizátorské zabezpečenie hladkého priebehu akcie. Zato jej patrí naše srdečné poďakovanie. Hráči mali k občerstveniu aj výborný kotlíkový guláš, za ktorý patrí vďaka majstrovi kuchárovi Kuchtovi Martinovi. Všetci si pochutnali, aj si pridali.

Poďakovanie a uznanie patrí aj všetkým účastníkom za zodpovedný a férový prístup k samotnej súťaži aj k celkovému priebehu turnaja. Ich zásluhou počas celého dňa panovala príjemná, priateľská atmosféra, ktorá rezonovala ešte dlho po skončení súťažných zápasov.

Tešíme sa na stretnutie v ďalšom ročníku o rok, ba aj skôr.

 

Ľubomír Husanica, Peter Brndiar, Tomáš Labanc – Foto: Vladimír Pašiak (viď. fotoalbum)

___________________________________________________________________________________________________

Dňa 28.1.2016 sa v kinosále MsKS Tisovec konalo vyhodnotenie najlepších športovcov tisovskej  mládeže za rok 2015.

Tisovský spolok tenistov je veľmi potešený, že medzi vyhodnotenými boli aj naši začínajúci tenisti.

Za najlepších mladých tenistov boli vyhlásení víťazi 1. ročníka Tenisového turnaja mládeže v Tisovci  Jonáš Bábeľa a Dominik Švarc.

Tisovský spolok tenistov sa bude aj naďalej snažiť podporovať všetkých, ktorí sa budú chcieť venovať tomuto krásnemu športu.

Peter Brndiar predseda TsT.

________________________________________________________________________

Tisovský spolok tenistov želá všetkým a hlavne priaznivcom tenisu všetko najlepšie v roku 2016.

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________

1. turnaj štvorhier zima 2015/2016 v Poprade za nami.

Začali sme ďalšie kolo zimných turnajov na okruhu TsT.

Ako prvý bol Vianočný turnaj v Poprade, ktorý sa konal 20.12.2015. Tak ako to už býva pravidlom, ani tento turnaj nezaostal kvalitou za týmy predchádzajúcimi. Na turnaji sa zúčastnilo 8 hráčov ktorí sa vylosovali medzi sebou. Hralo sa systémom každý s každým. Zápasy boli tak vyrovnané, že sme sa skoro nezmestili do času ktorý sme mali vyhradený na zápasy. Do poslednej chvíle nebolo jasné kto vyhrá a kto skončí ako ,,posledný”. Slovo posledný je veľmi skreslené, lebo ako som už spomínal bolo to veľmi vyrovnané a v poslednom zápase sa rozhodovalo o tom, kto na akom mieste skončí. (Samozrejme sa šťastie usmialo…)

VÝSLEDKY:

1. miesto: Ďuro Remeň – Ľubo Husanica

2. miesto: Jano Mixtaj – Karol Mixtaj

3. miesto: Peter Brndiar – Miro Bračo

4. miesto: Tomáš Labanc –

_______________________________________________________________________________________________________________________________

Členská schôdza a vyhodnotenie Tisovskej tenisovej ligy.

Dňa 14.11.2015 sa v reštaurácii Centrál konala členská schôdza členov Tisovského spolku tenistov spojená s vyhodnotením 6. ročníka Tisovskej tenisovej ligy pánov v najlepších rokoch.

Na schôdzi sa zúčastnilo 11 členov. Preberalo sa hlavne činnosť spolku, financovanie spolku, údržba kurtov, momentálny stav kurtov, Tisovská liga, turnaje a trénovanie detských tenisových nádejí. Po schôdzi a dobrej večery sme pristúpili k vyhodnoteniu ligy.

Na prvom mieste sa umiestnil Paľo Michalko, na druhom skončil Ďuro Remeň a tretí skončil Peter Michalko. Celu tabuľku si môžete pozrieť po kliknutí na odkaz TTL pánov v najlepších rokoch.

sprava o cinnosti 2015

foto viď: fotoalbum

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________

Prvý tenisový turnaj tisovskej mládeže

Aj keď sa dá predpokladať, že deti sa 1. septembra už vo veľkom pripravujú na začiatok školského roka, na tenisových dvorcoch Športového areálu Rudolfa Valenta v Tisovci to tak veru nevyzeralo. V utorok sa uskutočnil 1. ročník Tenisového turnaja tisovských detí a mládeže.

Tento turnaj zorganizovala Komisia kultúry a športu s oddelením kultúry a športu. Na turnaji sa zúčastnilo dokopy 15 detí, ktoré súťažili v dvoch kategóriách: začiatočníci a pokročilí. Na oboch kurtoch hráči predvádzali neskutočné zápasy o každú podanú loptičku, ukazovali svoju bojovnosť, rýchlosť, logiku a chuť vyhrať každý zápas.

Najmä malí hráči v kategórii začiatočníci sa obetavo vrhali za každou loptičkou s chuťou a odhodlaním veľkých tenisových hráčov. A ako to v tejto kategórii dopadlo:

1.miesto s prehľadom vyhral JonáškoBábela, o 2.miesto sa podelili SaškaSirotová aJankoKubove, 3.miesto patrí KatkeDominikoveja SlavkoviMánimu, na 4. mieste skončili Camilla Karasová a Hugo Kriška. Poďakovanie patrí aj rozhodcom Gabike Kéry a Kajovi Udvárdymu, profesionálnemu trénerovi, ktorý v Tisovci trénuje našich malých tenistov a ktorý na začiatku turnaja pripravil aj ukážkovú tréningovú rozcvičku pre zúčastnených hráčov.

Starší pokročilí hráči pod pozorným rozhodcovským zrakom Eda Kuvika hrali dvojhry na 3 víťazné sety. Aj keď všetci hráči (Zoja Jurčiaková, Laura Boháčiková, Aurel Genda, Ľubko Husanica, Jakub Kochan, Martin Košičiar, Oleg Rosiar, Dominik Švarc) podávali skvelé výkony, ukázali sa ako dobrí hráči a niektorí aj ako skryté talenty, jednotliví účastníci predviedli kvalitnú hru, vyhrať mohli predsa len traja:

1.miesto  Dominik Švarc

2.miesto  LauraBoháčiková

3.miesto  OlegRosiar

Všetci zúčastnení hráči získali diplomy, čokolády, malé darčeky, medaily a poháre. Hlavný víťaz získal aj tenisový vak, ktorý venovala predsedkyňa Komisie KaŠ Gabika Kéry. Všetkým víťazom srdečne blahoželáme a veríme, že všetci zúčastnení nájdu chuť do hry a naďalej budú rozvíjať svoje tenisové zručnosti, aby sme sa o rok mohli opäť stretnúť na 2. ročníku turnaja.

Moje poďakovanie patrí všetkým, ktorí sa akokoľvek zapojili do organizácie turnaja:

členom Komisie KaŠ, Kajovi Udvárdymu , p.Ivete Dianiškovej za výborné zázemie a pomoc, p. Vladimírovi Pašiakovi za výborný guľáš, pekárni Alfex za chlebík, Mirke Kochanovej za krásne medovníčky, Hanke Homoľovej za tenisové náramky, p. Jurajovi Remeňovi za medaily a poháre pre víťazov, p. Milanovi Slabejovi a Miňovi Cibuliakovi za obrazovú dokumentáciu.

Keďže celý deň bolo krásne slnečné počasie, po skončení turnaja využili hráči ako aj ich rodičia a ostatné publikum možnosť osviežiť sa v našom bazéne. Ešte že ho tam máme.

PS: V turnaji sa hralo aj o 200-tisíc €, len sa horšie prepočítavali, nakoľko boli natočené na rolke WC papiera. Dúfam, že bude dlho slúžiť novému majiteľovi.

MirkaKojnoková,ved.odd.KaŠ

foto: viď fotoalbum

_________________________________________________________________________________________________________

Putovný pohár primátora mesta Tisovec 2015

foto: viď fotoalbum

_________________________________________________________________________________________________________

Malá bilancia Tisovského spolku tenistov za prvý polrok 2015.

Rok 2015 sme začali ako každý rok pracovne. Po úspešných jednaniach s primátorom mesta p. Ing. Mináčom, sme dostali povolenie na používanie hydrantu k zavlažovaniu antukového kurtu. Aby sme však mohli zavlažovať kurt dobre a rýchlo, museli sme zakúpiť hadice a rôzne spojky na prívod vody od hydrantu až na antukový dvorec. Po niekoľkých dňoch práce sme konečne mohli skonštatovať, že zavlažovanie kurtu je celkom uspokojivé.

Ďalší problém ktorý sa vyskytol boli čiary na tomto kurte, ktoré podľa nášho názoru neboli dostatočne osadené už od začiatku. Po niekoľkých telefonátoch s majiteľom firmy, ktorá antukový kurt robila, sme sa dohodli na oprave čiar, ktorú nám firma prisľúbila a nakoniec aj uskutočnila. Nebolo to však najlepšie riešenie. Po tejto oprave boli čiary ešte horšie osadené ako predtým. Preto sme sa rozhodli tieto čiary opraviť sami na svoje náklady.

Aby sme však len nepracovali, TsT sa teší hlavne tenisom. Usporiadanie rôznych turnajov, účasti na turnajoch v iných mestách, Tisovská tenisová liga pánov v najlepších rokoch, ako aj tréningy malých nádejí tenisu je hlavnou prioritou TsT.

Na záver by som chcel dať do pozornosti, že všetko čo som spomínal, niečo stojí. Tým chcem podotknúť, že dotácie od mesta ktoré sme dostali na športovú činnosť, sme z väčšej časti investovali do majetku mesta. Všetky svoje výdavky zverejníme na stránke koncom roka v správe o činnosti spolku.

Peter Brndiar predseda TsT

foto: Vlado Pašiak    viď: fotoalbum

___________________________________________________________________________________________

Turnaj štvorhry 6. ročník 8.5.2015

6. ročník turnaja štvorhier je za nami. Bol to boj o každý kúsok dvorca. Atmosféra výborná. Tenisové výkony neskutočné.

vyhodnotenie turnaja 2015

diplom 2015 (1)

foto: viď fotoalbum

__________________________________________________________________________________________________________

Tréningová príprava tenisu pre deti na rok 2015

Po spoločnom stretnutí tréner – rodičia, ktoré sa konalo dňa 21.4.2015, boli odsúhlasené nasledovné kritériá pre tenisovú prípravu detí.

Počet detí: 10

Deti rozdelené : mladšie 5 a staršie 5 (podľa uváženia trénera).

Tréningy: sobota – staršie deti od 10:00 do 11:00, mladšie deti od 11:00 do 12:00 hod.

utorok – mladšie deti od 16:00 do 17:00, staršie deti od 17:00 do 18:00 hod.

Tréningy budú vykonávané na kurte K1 (umelá tráva).

V prípade nepriaznivého počasia sa po dohode s trénerom tréning prekladá na iný termín podľa dohody.

Cena za tréningový proces na jeden mesiac: 25 eur

Platba za tréningový mesiac sa vypláca prvý týždeň v mesiaci u p. Dianiškovej.

Pri chorobe alebo neúčasti dieťaťa z iných rodinných príčin ktoré budú chýbať na tréningu viac ako štyri krát v mesiaci, sa cena za tréningy na ten mesiac znižuje na 15 eur. V prípade, že budú rodičia vedieť vopred že ich dieťa sa nebude môcť zúčastniť tréningových procesov, prosím aby kontaktovali trénera.

Ďakujem všetkým rodičom, že podporujú svoje deti v športových aktivitách a aj v tejto hektickej dobe ich dokážu správne inšpirovať a priviesť k športu.

Peter Brndiar

Predseda Tisovského spolku tenistov

foto: viď fotoalbum (Tisovská tenisová budúcnosť)

________________________________________________________________________________________________________

OZNAM

Vážení členovia TsT.

Dňa 22.3.2015 (nedeľa) o 9:00 sa uskutoční brigáda na antukovom kurte. Príprava na novú sezónu. 

Prosím o hojnú účasť príprava antukového kurtu: úprava čiar, dosypanie jemnej antuky.

Ďakujem predseda TsT.

_________________________________________________________________________________________________________

Štvorhrové turnaje v Poprade boli veľmi dobrou prípravou na sezónu 2015.

Aj posledný turnaj ,,MDŽ” , ktorý sa konal 8.3.2015 bol veľmi kvalitný a viac než vyrovnaný. Hralo sa ako už tradične na dvoch antukových kurtoch v Poprade, kde sme sa už tak trochu udomácnili. Turnaja sa zúčastnilo 10 hráčov a hralo sa bez prestávky štyri hodiny.  Vyrovnanosť turnaja odzrkadľujú aj konečné výsledky.

Výsledky:

1. miesto: Ďuro Remeň, Peter Brndiar

                   Tomáš Labanc, Jano Vengrín (obidvaja po 6 bodov)

2. miesto: Marek Remeň, Ľubo Husanica

                    Ivan Mach, Marcel Lopušný (obidvaja po 4 body)

3. miesto: Noro Mauer, Jožo Slovák (2 body)

_______________________________________________________________________________________________________

Ďalší turnaj za nami. 8.2. 2015

Veľmi vyrovnané zápasy. Štyri hodiny bez prestávky kvalitného tenisu na dvoch kurtoch.

Výsledky Valentínskeho turnaja v Poprade

1. miesto: Ďuro Remeň, Ľ. Husanica   –   8 bodov

2. miesto: K. Mixtaj, T. Labanc   –   6 bodov

3. miesto: I. Mach, J. Vengrín   –   4 body

4. miesto: Marek Remeň, P. Brndiar   –   2 body

ďalšie pozri turnaje

________________________________________________________________________________________________________

Cibuľa držíme palce  – Tisovský spolok tenistov.

Určite máš aj na Serenu.

dominika-cibulkova03

_______________________________________________________________________________________________

Novoročný turnaj v Poprade úspešne za nami.

Po vianočných sviatkoch sme si boli preveriť svoju kondíciu na novoročnom turnaji v Poprade. Poprad začína byť po Lučenci ďalším miestom, kde si v zimných mesiacoch udržiavame svoje tenisové umenie, aby sme na jar vhupli do ,,tenisového kolotoča,, pripravení.

Kurty sú kvalitné, antukové, občerstvenie na dobrej úrovni, všetko ako má byť.

Na turnaj sa prihlásilo 10 hráčov zo spolku TST. Turnaj sa začal o 10:00 a skončil o 14:00 hod. Hralo sa bez prestávky na dvoch kurtoch.

Systém turnaja: boli nasadení piati hráči podľa postavenia v ligovej tabuľke a ku každému sa následne vylosoval spoluhráč. Zápasy sa  hrali na jeden set systém každý s každým, čiže všetci odohrali po štyri zápasy.

Výsledky:

1. miesto: Juraj Remeň, Miro Caban

2. miesto: Ján Mixtaj, Marcel Lopušný

3. miesto: Ivan Mach, Karol Mixtaj

4. miesto: Tomáš Labanc, Peter Brndiar

5. miesto: Noro Mauer, Ján Vengrín

foto: viď fotoalbum 

ďalší turnaj: viď turnaje

 

_____________________________________________________________________________________________________

POZOR oznam pre všetkých členov TsT

Dňa 18.1.2015 zahajujeme tenisový rok 2015.

Novoročný turnaj štvorhier.

miesto: Poprad, nafukovacia hala – vyhrievaná, 2 – 3 kvalitné antukové kurty (podľa počtu účastníkov), občerstvenie podľa dohody.

Prosím všetkých záujemcov, aby sa do 10.1.2015 akýmkoľvek spôsobom prihlásili u predsedu spolku!!!

BUDE TO SUPER

_____________________________________________________________________________________________________

Zdravím všetkých

7.12.2014 sa odohral Mikulášsky turnaj v Poprade. ďalej čítaj v článku

Turnaj Poprad

_____________________________________________________________________________________________________

Vážení priatelia tenisu . Aj takto sa dá splniť si svoj sen zahrať si veľký tenis.

poriadne-kuriozny-zapas-na-slovak-open-si-zahral-rekreacny-tenista

 

Vážený členovia TsT a hráči Tisovskej ligy st. pánov.

Pozývam Vás na vyhodnotenie 5. ročníka ligy st. pánov a zároveň na členskú schôdzu, ktorá sa bude konať dňa 21.11.2014 v rešt. CENTRÁL.

Začiatok o 18:00 štartovné: 10 eur

Prosím všetkých, aby oznámili svoju účasť predsedovi spolku. (ospravedlnenie sa neprijíma účasť povinná)

 

Tenisový turnaj štvorhier Tisovec 20.9.2014

 

V sobotu 20. septembra sa uskutočnil tenisový turnaj štvorhier za účasti 16 tenistov z Tisovca a okolia. Na kurtoch športového areálu Rudolfa Valenta osem dvojíc sa rozdelilo do dvoch skupín, kde si to rozdali každý s každým a pokračovalo sa vyraďovacími súbojmi od štvrťfinále.

Prvenstvo si napokon vybojovala dvojica Juraj Remeň – Ivan Mach, ktorí prešli bez prehry celým turnajom. Na druhom mieste skončil tiež  Remeň, ale Marek, ktorý spolu s Tomášom Labancom našli premožiteľa len vo víťaznej dvojici. Otec ešte nedovolil synovi poraziť ho. Tretiu priečku obsadili bratia Peter Michalko a Pavel Michalko, ktorí po rozpačitom začiatku našli správny rytmus a len maličký krôčik ich delil od postupu do finále. Štvrtí skončili a zemiakovú medailu získali Peter Brndiar a Karol Udvardy.

Hráči mali tradične pripravené občerstvenie s výborným kotlíkovým gulášom, za ktorý patrí poďakovanie gulášmajstrovi s kuchárskym grifom – Grifovi (Miro Gríli). Ďakujeme aj správkyni areálu Ivete Dianiškovej za vytvorenie príjemného prostredia a organizačné zabezpečenie.

Bol to už jubilejný 10. tenisový turnaj vo štvorhre a nás teší stále neutíchajúci záujem hráčov, napriek problémom s termínom spôsobeným nepriazňou počasia. Už teraz všetkých tenistov srdečne pozývame na ďalší ročník koncom mája 2015.

TsT  – Foto: Vladimír Pašiak (fotoalbum)

Rok 2014 TsT v skratke 

 

Apríľ

Otvorenie tenisovej sezóny v Tisovci

Máj

Začiatok trénovania malých tenisových nádejí pod vedením kvalifikovaného tréner

Otvorenie 5. ročníka Ligy starých pánov.

Jún

Turnaj štvorhier

HL. organizátor Tisovský spolok tenistov.

Počet hráčov: 24

Turnaj o Pohár Primátora mesta 2014 (22.-23.8.2014 – Tisovec)

Hl. organizátor Tisovský spolok tenistov.

Počet hráčov: 19

Poradie na prvých troch miestach:

1. Martin Knapčok (Pezinok)

2. Juraj Remeň (Hnúšťa)

3. Pavol Chren (Bratislava)

FOTO pozri fotoalbum

Júl

Prebiehajúca liga starých pánov

August

Turnaj o pohár primátora 5. ročník 

September

Turnaj štvorhier Mercedes cup 2014 (6.9.2014 – Rimavská Sobota)

Hl. organizátor Tenisový klub Rim. Sobota.

Počet hráčov: cca 130

Turnaja sa zúčastnili hráči z Tisovského spolku tenistov:

Vlado Pašiak, Ivan Bóna, Karol Mixtaj, Peter Brndiar, Juraj Remeň

Turnaj štvorhier (20.9.2014 – Tisovec)

HL. organizátor Tisovský spolok tenistov.

Počet hráčov: 16

Poradie na prvých troch miestach:

1. Juraj Remeň, Ivan Mach

2. Marek Remeň, Tomáš Labanc

3. Pavol Michalko, Peter Michalko

FOTO pozri fotoalbum